piątek, 11 listopada 2016

Wszystko można nabyć w samotności, prócz charakteru.

Renee Bappis|✹|znalezione tu

Ai

16 lat|✹|Kobieta|✹|Bogini Rijeu|✹|Hetero

CHARAKTER

Bogini? Czemu nie człowiek? Czemu musi być zależna od jakiegoś idioty!
Całe życie potrafiła tylko narzekać na swój los, nie znosiła tego że musiała pilnować małego smarka z bogatej rodziny. Z resztą kto by chciał śledzić jakieś dziecko? Jej wrodzona wredność bardzo często sprawiała że życie jej wyznawcy momentalnie się psuło. Z resztą kto by jej zabronił krzywdzić bezbronnego Rijeu, skoro on nawet o niej nie wiedział? Całe życie jak dotąd spędziła na obijaniu się i przeszkadzaniu Ri.

Samotność...
Ani porozmawiać nie ma z kim, a ni nic. Żaden z Bogów których spot
kała nie lubił jej towarzystwa. Uwielbiała opowiadać im o swoich wyczynach w sprawie maltretowania wyznawcy, jednak nikt nie chciał słuchać. Z czasem z bardzo rozmownej stała się dziewczynką, której wypowiedzi ograniczyły się do cichego odburkiwania pojedynczych zdań. Wszystko co ją dręczyło, a także sprawiało jej radość zamknęła w sobie.

Wytrwałość, tylko że w czym?
Małe, ale uparte- dobre określenie opisujące jej charakter. Myślisz, że w raz z pierwszym kontaktem z Rijeu, zaczęła być dla niego miła i z nim współpracować? Gdzie tam, nadal dręczy swojego towarzysza. Raz sobie postanowiła, że nie będzie miła to nic tego nie zmieni. W zaparte będzie dążyć do swojego celu, choćby był głupi jak nie wiadomo co.

NIE BĘDĘ CZEKAĆ!
Jest bardzo niecierpliwa, chciałaby aby wszystko było na "już". Nigdy na nikogo ani na nic nie czekała, jeśli coś nie miało stać się za chwilę najzwyczajniej w świecie to ignorowała. Zachowuje się dokładnie tak jak rozpieszczone dziecko. Sama niby narzeka na to w jakich warunkach wychował się jej wyznawca, a jednak pasuje na jego miejsce doskonale.

SPECJALIZACJA

Jej specjalnością można nazwać tworzenie koszmarów, każdej nocy dręczy swojego wyznawcę inną, ciekawą historią. Dobrze radzi też sobie w wywoływaniu bólu, jednak nie jest to mocne uczucie.

WYGLĄD

Ai jest bardzo niska, mierzy 1,45 metra. Jej głowę zdobią ciemne uszy wilka, które kończą się białym futerkiem, do uszu dopasował się jej też ogon, sięgający za kolana. Ma bardzo bladą cerę, która mocno kontrastuje z jej czarnymi włosami i mocno czerwonymi oczami. Bardzo często upina włosy w kitkę. Na twarz spada jej niesforna grzywka. Uwielbia chodzić w spódniczkach, chyba jeszcze nigdy nie miała na sobie niczego innego, a od kiedy ma ciało czyli od całego roku, każdego dnia nosi co innego.
INFORMACJE (MNIEJ) WAŻNE

✹Dla zabawy uczyła się posługiwać kataną i walczyć w ręcz, dzięki temu czuje się jak prawdziwy Bóg Wojny, którym chciałaby być,
✹Około roku temu jej wyznawca ją zauważył, nie wiedziała wtedy czy się cieszyć czy też płakać,
✹Od dosyć dawna męczy Rijeu by kupił sobie psa, jednak on woli koty,
✹Uwielbia kremówki,

KONTAKT

✹Mail: seth.to.idiota@gmail.com
✹Howrse: Breena


ETYKIETA: Bogini Wojny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz