piątek, 11 listopada 2016

"Co­kol­wiek nie po­wiesz po łaci­nie, brzmi mądrze. Quid­quid la­tine dic­tum sit, al­tum videtur."


Autor nieznany, znalezione w czeluściach ask.fm

Rijeu Aristow

Ri, Ryj

16 lat✤ChłopakBiseksualny✤Człowiek✤Wyznawca Ai

Charakter

Mały, wesoły człowiek- tak opisałby go każdy przechodzień. Przez większość czasu emanuje od niego szczęście, a ludzie wokół niego się śmieją. Gdyby jednak przysiąść na chwilę i  z nim porozmawiać, można by wyczuć drugie dno. Rijeu jest bardzo mądry i błyskotliwy. Po mimo swojej wielkiej charyzmy jest bardzo nieśmiały i zamknięty w sobie. Swoją nieśmiałość okazuje tylko nielicznym. Przed obcymi udaje człowieka pewnego siebie i walecznego. Gdy nikt nie patrzy zwija się w kącie,  w kłębek i zaczyna szlochać. Tęskni za swoim normalnym życiem i wolał chyba nie wiedzieć dlaczego miewa te okropne koszmary.


Aparycja

Ri mierzy  175 cm, można powiedzieć że jego wzrost nie odbiega od normy. Jest szczupłym blondynem. Jego włosy lekko się kręcą, przez co nie raz się na nie denerwuje. Ma heterochromie, jedno oka ma zielone, drugie zaś jasno niebieskie. Stara się zakrywać jedno z oczu włosami, by nie wywoływać zbytniej sensacji,jednak często mu to nie wychodzi, w szczególności że pod wpływem impulsu (spowodowanego przez Ai), ścina grzywkę.

Historia

Urodził się i mieszkał w Rosji, w Moskwie. Jego matka jest Angielka o korzeniach Japońskich, a ojciec Rosjaninem. Należy do bardzo bogatej rodziny. Od zawsze miał najwyższą średnią w szkole i posiadał wielu znajomych. Ma pamięć fotograficzną, dzięki czemu jest istnym geniuszem. Gdy inni się uczyli on grał w gry, gdy inni z trudem zdawali, Rijeu dostawał szóstki. Często był wytykany palcem, jednak nic sobie z tego nie robił. Starał się nieść wokół siebie radość. Parę miesięcy przed tym jak się tu znalazł jego mama zachorowała na raka piersi. Od tamtego czasu starał się być jeszcze lepszym uczniem. Zaczął wygrywać przeróżne konkursy, a stosy książek w jego pokoju tylko rosły. W końcu któregoś dnia, zapragnął odpoczynku. Wtedy właśnie Ai zaproponowała żeby przenieśli się do miejsca w którym się poznali, była to ich pierwsza dłuższa rozmowa. Po wielu namowach udało mu się namówić rodziców do zmiany miejsca zamieszkania.

Inne rzeczy, które może chcesz wiedzieć

✤Jego ulubione zwierzęta to koty i... motyle

✤Ri nienawidzi mleka, tak po prostu. Nie przepada też za większością wyrobów mlecznych,

✤Ma kota, rudego dachowca o imieniu Aki,

✤Jego najlepszy przyjaciel swojego czasu był w nim zakochany,

✤Uwielbia pływać, przez co jego ulubionymi nadnaturalnymi stworzeniami są syreny,

✤Umie mówić po Angielsku, Rosyjsku i Japońsku, zna podstawy Łaciny i Niemieckiego,

Kontakt

Howrse: Tyvsa
Mail: melody112julia@gmail.comETYKIETA: Koteł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz