wtorek, 10 stycznia 2017

"Codziennie śmiej się bez powodu :) "

Znalezione gdzież w głębinach google

Naomi Kae Sakagami

16 lat||Kobieta||Heteroseksualna||W 100 % jest to człowiek.||Wyznaje: Akamru

Podoba jej się: Nie ma takiej osoby. 
Rodzina: Jej rodzina jest dosyć duża. Ma dwie siostry trzech braci oraz standardowo rodziców. Tak więc przejdźmy do opisów. 
~ Akki Sakagami ~ Ojciec dziewczyny. Dobrze zbudowany mężczyzna po którym Naomi odziedziczyla charakter i zapał do pracy. 
~ Nagisa Sakagami ~ Matka dziewczyny po której Naomi odziedziczyla urodę i ciekawość. 
~ Yuuichiru Sakagami ~ Najstarszy brat dziewczyny. Ma 29 lat i mieszka w Stanach zjednoczonych wraz z swoją rodzinką. 
~ Juzou Sakagami ~ Chłopak ma dziesięć lat i mieszka z rodzicami.
~ Minami Sakagami ~ Jest rok starszy od Naomi i wraz z nia opuścił juz rodzinny dom jednak udał się do sąsiedniego miasta gdyż tam się uczy. 
~ Fuko i Kichi Sakagami ~ Chodź są blizniaczkami bardzo się różnią pod względem charakteru. Jedną jest miła i uczynią a druga wręcz przeciwnie. Mają po 13 lat.
Praca: Dorabia sobie w stajni jako instruktorka jazdy albo po prostu zajmuje się końmi. 
Charakter: Tak więc Naomi jest bardzo energiczną dziewczyną. Zawsze chętna do pomocy i pracy. Jako że wychowała się na wsi żadną pracą nie jest jej obca. Nie widzi problemu w ubrudzeniu się czy nawet wręcz w wytwarzaniu się w błocie. Zawsze prubuje czegoś nowego i jest bardzo śmiała i odważna. Zawsze gotowa do działania czasem podejmuje pochód i nieprzemyślane decyzje. Jako że w domu często praktykowała to z braćmi bójki wszelkiego rodzaju nie są jej straszne. W sumie można powiedzieć że jest to prosta dziewczyna ze wsi. Jednak wszystko to jest również wymieszane z jej niebywałym kalectwem oraz odrobiną spokoju i opanowania. 
Historia: Jej historia... Hmm... Dobra wiem, zacznijmy od tego że urodził się w małej wsi gdzieś w Japoni. Tam się wychowywala i dorastala. Jako mała dziewczynka biegała boso po lasach i polach. Była bardzo kontaktowa przez co wszyscy ja znali. Chodź w sumie to jest zrozumiałe bo we wsi mieszkało może z czterdzieści osób i to w domach praktycznie jeden obok drugiego więc trudno było kogoś nie znać. W dość młodym wieku gdyż już jako pięcioletnie dziecko Naomi zaczęła onteresowc się literaturą. Czytała bardzo często. Jako że w pobliżu nie było żadnej szkoły do której mogłaby uczęszczać dziewczyna uczyła się w domu. Po ukończeniu czternastu lat po raz pierwszy zobaczyła swojego boga i zaprzyjaznila się z nim. Rok puźniej wyjechała z Japoni trafiając tutaj. To tu zaczęła chodzić do szkoły i pracować w tutejszej stajni która chętnie odwiedzali turyści ze względy na bryczki czy pokazy umiejętności koni jaki i jeźdźców. 

Dodatkowe: 
- Dziewczyna mieży sobie 173 cm. 
- Boi się jedynie horrorów ( no i pająków, ale ciii...) 
- Oprócz miliona małych blizn na jej ciele ma parę Dody ciekawych na nadgarstkach. Niektóźy twierdzą że się tnie, ale tak naprawdę blizny powstały w wyniku poślizgnieca się w górach i przejechanie nadragstkami po dość ostrych kamieniach. 
- Na jednym z oczu ma czarną plamke której nie widać od razu. 
- Poprzez wieloletnią praktykę war war braćmi całkiem dobrze się biję. 
- Nie ma bladego pojęcia jak nazywają się poszczególne kosmetyki więc nawet nie mów jej jak się ich używa.Jedyne co wie to : szczotka do włosów, gumka, lakier do kaznoci i pomadka. Tyle...
- Na szyi zawsze ma tak zwany nieśmiertelnik. 
- Gra na pianinie i gitarze
- Sama sobie bocian włosy przez co czasem mogą trochę śmiesznie odstawać, albo coś...
- Uwielbia chodzić boso. 

Kontakt: 
Howrse:  SINI
Gmile : tojazjadlamostatnieciastko@gmile.com

Znalezione w głębinach googleBrak komentarzy:

Prześlij komentarz